EN IYI TARAFı GIRESUN HABERLERI

En iyi Tarafı giresun haberleri

En iyi Tarafı giresun haberleri

Blog ArticleMetrukiyet aşamasında olduğu eşi ve akrabalarını vurduktan sonrasında intihara girişim etti: 3 ölü

Giresun'da yolun kontrasına geçerken duran otomobile çarpıp kendisini yere atan yaya kameraya yansıdı. Vakayla ilgili emniyete rastgele bir şikayette bulunulmadığı ve adli prosedür binalmadığı öğrenildi.

Yıllardan bugüne denli takipçilerimizin yardımıyla Türkiye'nin en çok okunan bölgesel haber sitesi olma başarısını yakalayan Haber61, internet radyosu ve internet televizyonu tehirlimlarıyla da yine bir girişim önde olduğunu ispatlamıştır. Sitemizde Trabzon haberlerinin tarafı sıra Trabzonspor haberleri, Karadeniz, ve Türkiye'den gelişmelerin cenahı dizi siyasal ve yaşama dair haberlere de mahal verilmektedir.

Giresun'da karşı 18 sene bir ay 15 ruz kesinleşmiş hapishane cezası mevcut şahsiyet yakalandı. Doğankent ilçesinde yakalanan M.K, mesleklemlerin ardından ukubet infaz kurumuna teslim edildi.

Pontus Devleti'nin yıkılıp Roma hakimiyetinin saksılamasından sonrasında Giresun yöresinin öbür yerli halkları süratle asimile olarak tarih sahnesinden çekilmiştir. Bununla beraberinde Roma ve Bizans kaynaklarında kesim elı Dirilik (Tzan) olarak adlandırılmaya devam etmiştir. Roma döneminde Giresun Karadeniz'in az çok önemli bir şehri durumundaydı. Bu dönemde şehir kendi hesabına kredi basma yetkisine ehil olacak denli ümranlıtir.

Konuk 3 sıra önce Şikayet Et çok geçmiş olsuun Beğen Cevapla İlk beğenen sen ol SERKAN 3 devir önce Şikayet Ten Allah şifa versin gecmiş olsun Beğen Cevapla İlk beğenen sen ol kimsesiz 3 zaman önce Şikayet Ten ayyy çok kötü olmuş birde çıkmış resmini cekselerdi yaa Beğen Cevapla İlk takdirkâr giresun haber sen ol Misafir 3 gün önce Şikayet Ten geçmiş olsun Beğen Cevapla İlk takdirkâr sen ol Sıddık 3 devir önce Şikayet Et Dikkatsizce buzakılan ve savsama edilen demirlerin kazayla olabilecek neticelerinden biri.

Mevrut Giresun haberine bakarak GİRESUN'un Bulancak ilçesinde yoğunluk kenarsında erkek cesedi bulundu.

Son zaman Giresun haberlerini buradan kovuşturma edebilirsiniz. En son giresun haberleri anında burada.

"Her sene eğitim bilimi öğretim sürecinin serlangıcının arkası sıra dershaneımızdaki çocuklarımız ve velilerimizle projemizi uygulamaya başlıyoruz.

Ihya sürecine katkıda mevcut olmak bağırsakin lütfen sitede karşılaşmış olduğunız hataları bize bildirin. Adınız, Soyadınız E-posta Adresiniz Düşünceınız

Giresun'da park halindeki tıra çarptı! 1 yaralı Giresun'da inşaattan düşen işçinin simaüne sert saplandı Trabzonspor'un önceki futbolcusu ayak topu akademisi kurdu 20 sene kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari Giresun'da yakalandı Giresun'da selde zarar gören zamanı tümsekli köprü onarılıyor Giresun'da ilçe belediyesi suya tenzilat yaptı

konusunda icap aldığı ödüllerle gerekse de habercilik anlayışıyla kayranında reis bulunduğunu tekraren kanıtlamıştır.

Giresun’un Bulancak ilçesinde ziraat emeklerinde kullanılan pat pat olarak bilindik ara bulucun yargı yapması sonucunda bir koca hayatını yitirdi. Aldatmaınan bilgiye…

Haberturk.com versiyon sayfalarında paylaşılan tüm yorumların kanuni sorumluluğu yorumu karşılayıcı okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesuliyetli tutulamaz.

Yorumlarda markaların ticari kadirını zedeleyici, karalayıcı ve rastgele bir şekilde ticari zarara ezgi hevesliabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.

Aynı şekilde bir markaya müteveccih özendirme yahut reklam fakatçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Farklı hiçbir siteden allıkınan linkler Haberturk.com değerlendirme sayfalarında paylaşılamaz.

Report this page